Бразилія ледве здолала ослаблений вилученнями Гондурас. ВІДЕО

4 серпня 2012 Читать на русском

У третьому чвертьфінальному матчі чоловічої футбольної Олімпіади збірна Бразилії з труднощами обіграла команду Гондурасу - 3:2.

На стадіоні, де грає в АПЛ "Ньюкасл", першими відзначились гондурасці - постарався Маріо Мартінес. Проте після цього захисник Гондурасу Вілмер Крісанті протягом хвилини отримав дві жовті картки і залишив команду в меншості. Ще до перерви Даміау зміг зрівняти рахунок, проте на початку другого тайму Гондурас завдяки голу Роджера Еспіноси знову вийшов вперед.

Незважаючи на зусилля гондурасців, бразильці змогли забити двічі і вирвали путівку в півфінал. Дубль оформив Даміау, а ще один гол з пенальті забив Неймар.

Бразилія - Гондурас - 3:2 (1:1)

Бразилія: Габріел, Тьягу Сілва, Марсело, Рафаел, Жуан, Оскар, Сандро (Даніло, 42), Ромуло, Халк (Лукас, 66), Неймар, Леандро Даміау (Пато, 89)

Гондурас: Мендоса, Фігероа, Крісанто, Леверон, Арнольд Перальта, Веласкес, Еспіноса, Мартінес, Орлін Перальта (Мехія, 59), Гаррідо (Лопес, 73), Бенгтсон (Лосано, 87)

Попередження: Сандро, Ромуло, Леандро Даміау, Марсело – Веласкес, Еспіноса, Крісанто, Арнольд Перальта, Фігероа

Голи: Леандро Даміау, 38, 60, Неймар, 51 (пен.) - Маріо Мартінес, 12, Роджер Еспіноса, 48

Вилучення: Вілмер Крісанто, 33; Роджер Еспіноса, 90 (обидва - Гондурас).

За вихід у фінал олімпійського турніру бразильці посперечаються з переможцем пари Великобританія - Південна Корея.