Божевільні пенальті - "пентакампеонес" у чвертьфіналі. Бразилія - Чилі - 1:1 (3:2). ФОТО

28 червня 2014 Читать на русском

Господарі Мундіалю у серії післяматчевих пенальті продемонстрували, що мають міцніші нерви, ніж збірна Чилі.

Збірна Бразилії у напруженому поєдинку здобула путівку у наступний раунд турніру. Підопічні Сколарі впродовж усього матчу діяли більш гостро та небезпечно й намагалися володіти територіальною перевагою. Натомість збірна Чилі шукала свого щастя у контратаках.

Рахунок у матчі відкрили на 20 хвилині. Відзначився Давід Луїс, хоч повтор стверджує, що там був автогол. Але чилійці не опустили руки й ще до перерви відновили рівновагу.

Після відпочинку команди продовжили гру на зустрічних курсах, однак зменшили темп гри. А в овертаймі суперники діяли дуже обережно, зосередившись на захисті. На останніх хвилинах Чилі міг вирвати перемогу, але бразильців врятувала поперечка. Відтак все вирішилося у серії післяматчевих пенальті, у якій більше пощастило господарям турніру. 1:1 підсумковий результат і 3:2 по пенальті, що дозволило “селесао” стати першим чвертьфіналістом Мундіалю.

Склади команд:

Бразилія: Жуліо Сезар, Дані Алвес, Тьяго Сілва, Давід Луїс, Марсело, Фернандінью, Оскар, Луїс Густаво, Халк, Фред, Неймар.

Чилі: Браво, Мена, Медель, Хара, Ісла, Сільва, Відаль, Арангіс, Діас, Санчес, Варгас.

Бразилія - Чилі - 1:1

Голи: 1:0 - Давід Луіс (20) 1:1 - Санчес (32)

Бразилія - Чилі онлайн трансляція матчу.