Бойко двічі пропустив - "Бешикташ" програв "Касімпаші"

4 квітня 2016 Читать на русском

"Бешикташ" поступився на виїзді "Касімпаші" у матчі 27 туру чемпіонату Туреччини з рахунком 1:2.

Гості відкрили рахунок на 28-й хвилині, коли Соса вийшов віч-на-віч з голкіпером та технічно черпачком закинув м'яч у сітку воріт. Однак, вже через хвилину господарі відквитали один м'яч. Де Вальє з лівого флангу увірвався в штрафний майданчик та пробив у ближній кут, а Бойко, який вийшов у старті, свою команду не виручив.

А після перерви "Касімпаша" зуміла вирвати перемогу. Скарйоне відгукнувся на прострільну передачу з правого флангу та не залишив українському голкіперу жодних шансів ударом впритул.

У підсумку "Бешикташ" із 63 очками залишився лідером першості, однак "Фенербахче", маючи гру в запасі, поступається "орлам" 3 пунктами.