Бос: Ярмоленко та Гьотце чудово діяли, а в другому таймі Борусія перестала грати у футбол

26 листопада 2017 Читать на русском

Наставник Борусії Д Петер Бос прокоментував неймовірну нічию в матчі 13 туру Бундесліги проти Шальке.

"Важко прийняти такий результат. Я дуже розчарований. Коли ти виграєш після першого тайму 4:0, таке не повинно траплятися.

Коноплянка вийшов з тіні, Ярмоленко там залишився. Підсумки матчу Борусія Д – Шальке

Тепер моє завдання – знову зібрати команду. Я боєць. Я був таким, коли був гравцем, і зараз такий же тренер. Я не здаюся. Невпевненість потрібно відкласти в сторону.

Борусія Д – Шальке – 4:4 – Відео голів і огляд матчу

В першому таймі ми ідеально використовували вільні зони. Ярмоленко та Гьотце чудово діяли – відкривалися та завжди були доступними для отримання м'яча. Крім того, ми ідеально реалізували наші моменти.

Коноплянка: Це найбільш пам'ятний матч, я ніби забив три голи і виграв

Проте після перерви ми перестали грати у футбол. Такого не повинно траплятись. Рахунок міг стати і 5:0", – цитує Боса офіційний сайт Борусії.