"Борусія" Д без проблем розібралася з "Майнцом"

13 березня 2016 Читать на русском

У матчі 26 туру чемпіонату Німеччини "Борусія" з Дортмунду переграла "Майнц" з рахунком 2:0 на "Зігналь Ідуна Парк".

Матч видався трагічним, адже у першому таймі на одній з трибун стадіону помер вболівальник команди господарів поля. Після перерви диктор оголосив цю страшну новину, і глядачі вирішили вшанувати пішовшого з життя фаната таймом мовчання. Лише у компенсований час трибуни "Зігналь Ідуна Парк" затягли символічну "U'll never walk alone".

Перемогу "бджолам" принесли голи Ройса і Кагави.

"Майнц" після перемоги над "Баварією" кілька турів тому почали називати "найсильнішою командою Бундесліги на цьому етапі сезону". Однак, "Борусія" спростували ці слова німецьких експертів. "Жовто-чорні" з самого початку зустрічі до фінального свистка контролювали хід подій у Дортмунді. Підопічні Тухеля спромоглися забити по голу у кожному з таймів, але, окрім цього, не реалізували більше десятка вбивчих моментів.

Таким чином, "Борусія" залишилась на другому місці з 61 очком. "Майнц" ж тримає шосту позицію - 40 залікових балів.