Борусія Д – Нюрнберг – 7:0 – відео голів та огляд матчу

27 вересня 2018 Читать на русском

В поєдинку 5 туру Бундесліги Борусія Д вдома знищила Нюрнберг, забивши одразу 7 голів. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Дортмундці швидко взялись за справу та забили вже на 9-й хвилині. Після першого тайму рахунок був 2:0, а по перерві у ворота Нюрнберга влетіло ще 7 голів. Дубль в активі Марко Ройса, ще п'ятеро гравців "джмелів" відзначились по разу.

Борусія Д в пух і прах рознесла Нюрнберг, РБ Лейпциг обіграв Штутгарт: 5 тур Бундесліги, матчі середи

Ця перемога дозволила Борусії Д піднятись на 2 місце чемпіонату. Нюрнберг розмістився на 14 місці.

Чемпіонат Німеччини 2018/19, 5 тур

Борусія Д – Нюрнберг – 7:0

Голи: Брюн-Ларсен, 9, Ройс, 32, 58, Хакімі, 49, Аканджі, 74, Санчо, 85, Вайгль, 88