Богданов: Ми вірили в перемогу, навіть програючи 1:2

1 жовтня 2017 Читать на русском

Півзахисник Олімпіка Андрій Богданов прокоментував перемогу над Маріуполем в 11 турі чемпіонату України.

"Ми дуже хотіли перемогти, адже п'ять матчів поспіль не могли виграти. Хотілося піти на перерву з хорошим настроєм і взяти три очки в принциповій зустрічі з прямим конкурентом. Ми вірили в перемогу навіть програючи 1:2, йшли до кінця і домоглися свого.

Санжар: Олімпік давно не отримував преміальних

У Маріуполя дуже кваліфіковані футболісти, вони претендують не тільки на потрапляння в топ-6, а й на місця в єврокубках. Тим приємніше здобути перемогу над такою командою. У другому таймі практично всі моменти були ключовими, кожна помилка могла стати фатальною. Вважаю, що рефері добре відпрацював в цьому матчі, ні в однієї з команд не може бути до нього претензій.

Спасибі всім уболівальникам, які сьогодні прийшли на матч, незважаючи на холодну погоду. Звичайно, хотілося б більше бачити людей на трибунах. Сподіваюся, через два тижні, під час найважливішого матчу з Олександрією, буде більше глядачів", – цитує Андрія Богданова офіційний сайт Олімпіка.