Безкомпромісна перемога "хрестоносців". Волинь" - "Металург" З - 2:0. ВІДЕО

1 грудня 2013 Читать на русском

Луцька "Волинь" здобула переконливу перемогу над запорізьким "Металургом", який не зумів нічого протиставити більш сильному та організованому супернику.

Кварцяний може бути задоволений діями своїх підопічних. Можливо “Волинь” у деяких моментах діла не так, як цього хотів Віталій Володимирович, але у підсумку команда все ж здобула перемогу.

З перших хвилин протистояння “хрестоносці” заволоділи ініціативою й намагалися забити швидкий гол. Натомість “Металург” виглядав дуже слабо на фоні своїх суперників. Запоріжці зосередилися на обороні й майже не атакували. Але встежити за нападниками “Волині” не вдалося. На 19 хвилині Ерік відкриває рахунок. Ситуація на полі не змінилася й господарі поля продовжували диктували опонентам свою гру.

Другий гол глядачі побачили на 51 хвилині. Відзначився Селін, який реалізував вихід віч-на-віч. “Волинь” тримала все під контролем та довела цей поєдинок до логічного завершення. У підсумку протистояння завершилося з рахунком 2:0, відтак на зимову перерву команди йдуть із різним настроєм. “Волинь” піднялася на 10 сходинку у турнірній таблиці, а “Металург” залишився у зоні вильоту.

Склади команд:

"Волинь": 74. Кичак, 3. Сімінін, 6. Шиков (к), 23. Шершун, 8. Нємчанінов, 88. Скоба, 10. Бікфалві, 15. Матей, 79. Бабатунде, 11. Мемешев, 19. Селін
Запасні: 42. Неділько, 16. Шіш, 14. Масло, 7. Гошкодеря, 21. Матуку, 89. Козьбан, 20. Задерецький

"Металург" З: 1. Старцев (к), 3. Баліч, 8. Максимов, 7. Матяж, 17. Нестеров, 2. Сахневич, 44. Юсов, 9. Гавриш, 21. Штурко, 11. Годін, 30. Леонардо
Запасні: 12. Грдлічка, 27. Лазарович, 20. Монахов, 24. Платон, 14. Шевчук, 10. Жуніор
Тренер: Олег Таран

"Волинь" - "Металург" З - 2:0

Голи: Ерік 19,  Селін 51

"Волинь" - "Металург" З онлайн трансляція матчу.