"Бешикташ" розбив "Ескішехірспор" - Бойко й Кулач не зіграли

7 березня 2016 Читать на русском

У матчі 24 туру турецької Суперліги "Бешикташ" вдома переміг останню команду чемпіонату "Ескішехірспор" з рахунком 3:1.

Українець Денис Бойко в цьому поєдинку залишився на лаві запасних за спиною капітана "Бешикташа" Зенгіном. Інший український легіонер, але вже "Ескішехірспора" Владислав Кулач не потрапив навіть до заявки на матч.

Слід українського чемпіонату в цьому поєдинку залишили аргентинець Хосе Соса та грузин Окріашвілі. Екс-гравець "Металіста" вийшов зі старту й провів на полі 71 хвилину. За цей час Соса записав на свій рахунок гольову передачу. Окріашвілі зіграв увесь другий тайм, але до протоколу матчу не потрапив.

Після цієї перемоги "Бешикташ" має в активі 54 очки та посідає 2 місце, поступаючись першому "Фенербахче" 2 заліковими балами. Однак "орли" мають ще гру в запасі. "Ескішехірспор" же залишається останньою командою Суперліги, поступаючись 6-ма балами команді, що розмістилася на рятівному 15 місці.