Гостьовий "бліцкриг" у відеоогляді матчу Німеччина – Бельгія – 2:3

29 березня 2023 Читать на русском

У контрольному матчі Німеччина поступилася в Кельні збірній Бельгії з рахунком 2:3. Дивіться відеоогляд зустрічі на Футбол 24.

Товариський матч

Німеччина – Бельгія – 2:3
Голи: Фюлькруг, 44 (з пенальті), Гнабрі, 87 – Карраско, 6, Лукаку, 9, де Брюйне, 78

Через дев'ять хвилин після початку зустрічі Німеччина вже програвала Бельгії з різницею у два м'ячі – Карраско і Лукаку влаштували господарям "бліцкриг". Повернутися в гру німці змогли після зміни схеми 4-2-2-2 на 4-3-3: Хансі Флік провів дві заміни вже на 32-й хвилині – замість Горецки і Вірца на полі з'явилися Нмеча і Джан. Згодом стало відомо, що Горецка ще й травму отримав...

Сенсаційний дубль Мактоміная у відеоогляді Шотландія – Іспанія – 2:0

Найкращий бомбардир "бундестім" в останніх матчах Ніклас Фюлькруг реалізував пенальті наприкінці першого тайму і скоротив відставання. Але після перерви господарі так і не зуміли відігратися. Серж Гнабрі забивав свій м'яч уже за рахунку 1:3 – за дев'ять хвилин до цього автор двох асистів у першому таймі Кевін де Брюйне оформив гол із передачі Троссара.