Баварія вдруге перемогла Бешикташ та пройшла до чвертьфіналу ЛЧ

14 березня 2018 Читать на русском

Підопічні Юппа Хайнкесса не були милосердними до турецьких вболівальників, відзначившись трьома голами у воротах Бешикташа

Післю розгрому у Мюнхені (5:0) "орлам" тільки й залишалося, що боротися за честь клубу. Вцілому, турки достойно грали проти Баварії, створивши кілька небезпечних моментів та навіть забивши у ворота Ульрайха на 59-й хвилині зусиллями Вагнера Лава.

Проблема полягала в тому, що до цього голу Баварія вже забила два м'ячі. На початку першого тайму Алькантара замкнув передачу Мюллера з правого флангу, а на початку другого теж саме провернув у свої ворота Гьокхан Гьонюл. Бешикташ спробував відігратися, але потрапив у полон на 84-й хвилині Сандро Вагнер забив останній гол у матчі.

Таким чином, Баварія за сумою двох матчів громить Бешикташ з непристойним рахунком 1:8, тріумфально вриваючись до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів УЄФА.