Баварія перемогла Борусію Д Ярмоленка та вийшла до чвертьфіналу Кубка Німеччини

20 грудня 2017 Читать на русском

В 1/8 фіналу Кубка Німеччини Баварія перемогла Борусію Д – 2:1. Єдиний гол гостей забив Андрій Ярмоленко.

У попередньому розіграші Кубка Німеччини Борусія Д перемогла Баварія у півфіналі – 3:2. До швидкого голу Боатенга Баварія зобов’язана була забивати раніше. Зокрема, чудові нагоди змарнували Відаль (поперечина), Лєвандовські (сейв Буркі). До 12 хвилини "жовто-чорні" запам’яталася хіба що двома офсайдами, в які потрапив Ярмоленко. На 34 хвилині Штогер замінив правого оборонця Бартру на Дауда, тим самим відмовившись від схеми у три захисника. Відразу після заміни в Дортмунда був божевільний момент: Ярмоленко бив метрів з 6-7, але влучив у голову Алабі! На 40 хвилині Мюллєр ефектно перекинув Буркі – 2:0.

На початку другого тайму швейцарський голкіпер врятував гостей після удару Мюллєра, а Кімміх безкарно зіграв рукою в штрафному. На 77 хвилині Кагава з лівого флангу подав на голову Ярмоленку, і Андрій результативно пробив у ближній кут! Наприкінці матчу Шюррле та Ісак змарнували нагоди перевести гру в овертайм.

Баварія мінімально перемагає та виходить до чвертьфіналу національного Кубка.