"Баварія" - лідер Бундесліги. ВІДЕО

12 вересня 2011 Читать на русском

"Баварія" та "Вердер" опинились вище решти суперників за підсумками п'ятого туру німецької Бундесліги.

Мюнхенці без Анатолія Тимощука познущались над "Фрайбургом". Гомес, осоромився б, якби змарнував пас Тоні Кроса на 8 хвилині. Саме Маріо і поклав початок майбутньому розгрому. Згодом "прорвало" Франка Рібері. Ще до перерви француз двічі пошив у дурні захисників гостей.

А у другому таймі відзначився ще й двома результативними передачами. Обидва паси майстерно замкнув Гомес. Та навіть хет-триком нападник німецької збірної не обмежився. Завдяки пенальті, який заробив Томас Мюллєр, Маріо записав до свого активу покер. Останнє ж слово на останній хвилині сказав Петерсен. 7:0 – четверта перемога "Баварії" у п'яти поєдинках.

Таким показником серед інших може похизуватись один лише бременський "Вердер". Музики на своєму полі забили два м'ячі без відповіді "Гамбургу". На 52-й хвилині у потрібному місці опинився Піссаро. Він же ледь не порвав сітки воріт опонентів. 2:0 у підсумку.