"Барселона" зуміла витиснути максимум в першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ проти "Арсенала"

23 лютого 2016 Читать на русском

В першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на "Емірейтс Стедіум" в Лондоні місцевий "Арсенал" приймав каталонську "Барселону".

Гра завершилась впевненою перемогою підопічних Луїса Енріке із рахунком 2:0. Зуміли каталонці забити лише в середині другого тайму, коли "блауграна" розіграла розкішну контратаку, яку успішно завершили Неймар з Мессі. Однак Лео на цьому не зупинився, і вже майже під кінець зустрічі ударом з пенальті оформив дубль.

Відзначимо, що до першого взяття воріт матч був досить рівним і кожна з команд мала непогані нагоди. Зокрема, в першому таймі варто відзначити момент Беллеріна, коли лише захисник, підставившись під м'яч, зумів нейтралізувати загрозу, та удар Мессі, коли Лео головою пробивав вище воріт.

В другій 45-хвилинці команди продовжили демонструвати видовищну гру - Суарес та Жиру могли поставити свої автографи, але не судилося. Міг і Неймар розписатися у воротах Чеха майже перед фінальним свистком, але йому трохи забракло талану.

Відтак, після такого результату та перед матчем вдома "Барселона" має непогані шанси на прохід до чвертьфіналу.