Барселона – Жирона – 2:2 – відео голів та огляд матчу

24 вересня 2018 Читать на русском

Барселона несподівано розписала результативну нічию з Жироною. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Барселона досить довго розкачувалась, однак на 19-й хвилині Мессі вистрілив точно, замкнувши передачу Відаля ударом під дальню стійку – 1:0.

Барселона сенсаційно втратила очки у дербі проти Жирони

Барса намагалася довести тайм до перерви максимально спокійно, особливо нічого не створюючи, однак не склалося. На 45-й хвилині Адай виконав подачу з правого флангу, а Стуані виборов м'яч у Піке, прикрив його корпусом від Бускетса, вийшов на лінію воротарського й пробив повз Тер Штегена у кут воріт – 1:1!

На старті другого тайму Жирона просто-напросто шокувала Камп Ноу, забивши другий гол. Барса не здалась і на 63-й хвилині після чергового навісу, Піке красиво пробив головою у дальній кут – 2:2!