"Барселона" – ПСЖ: Німецький футбольний союз задоволений суддівством Айтекіна

10 березня 2017 Читать на русском

Німецький футбольний союз (DFB) підтримав арбітра матчу "Барселона" – ПСЖ Деніза Айтекіна, якого критикують через необ'єктивне суддівство.

DFB оцінив роботу Айтекіна у матчі, назвавши її "дуже хорошою", інформує AS. А також підтримав рішення німецького судді щодо призначення пенальті на 90 хвилині проти Луїса Суареса.

До слова, раніше повідомлялося, що Айтекін отримає покарання від УЄФА за матч "Барселона" – ПСЖ.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" перемогла "Парі Сен-Жермен" (6:1) і пройшла у чвертьфінал. Дивіться відео голів і огляд матчу "Барселона" – "Парі Сен-Жермен". "Барселона" стала першою командою в історії Ліги та Кубка чемпіонів, що пройшла далі після поразки 0:4 в першому матчі. Унаї Емері після гри заявив, що суддя у матчі з "Барселоною" завдав шкоди ПСЖ.