Бабич: Ми ні в якому разі не опускаємо руки

24 лютого 2018 Читать на русском

Головний тренер Маріуполя Олександр Бабич прокоментував поразку своєї команди в матчі 21-го туру УПЛ проти Олександрії (0:1).

"Я говорив до матчу, що Олександрія – рівна силова команда, яка добре готова і нав'язує боротьбу. Ці слова можу підтвердити і зараз.

Обидві команди не відсиджувалися в обороні і створювали моменти. За великим рахунком, гра йшла до гола. Забий ми в другому таймі, коли створили достатню кількість моментів, думаю, ми б довели матч до позитивного результату. Але не забили, а в кінці гри при стандарті більш вдалими виявилися футболісти Олександрії.

Ми ні в якому разі не опускаємо руки. У нас є наступний тур. Ми мріємо виконати поставлене завдання і віримо, що з таким настроєм, з такою грою, як сьогодні, ми доб'ємося позитивного результату. Але, безумовно, треба працювати над реалізацією моментів.

Заміна Яворського? Сергій захворів. Перший тайм він відіграв з температурою, в перерві йому стало гірше і він попросив заміну", – цитує Бабича офіційний сайт Маріуполя.

Нагадаємо, Маріуполь зазнав мінімальної виїзної поразки від Олександрії з рахунком 0:1.