Айнтрахт – Рейнджерс – 1:1 (5:4) – відео голів і огляд фіналу Ліги Європи

19 травня 2022 Читать на русском

Айнтрахт Франкфурт виграв Лігу Європи 2021/22, здолавши Рейнджерс у серії післяматчевих пенальті. Дивіться відео голів та огляд поєдинку на "Футбол 24".

Перший тайм фіналу в Севільї завершився без голів, а на старті другої половини гри шотландці повели в рахунку. Джо Арібо скористався помилкою Айнтрахта в обороні та реалізував вихід віч-на-віч.

Айнтрахт виграв Лігу Європи, перестрілявши Рейнджерс у серії пенальті

Щоправда, за якихось 12 хвилин підопічні Олівера Гласнера відігралися. Автором забитого м'яча став Рафаель Борре. 1:1 – гра перейшла у додатковий час, який теж не приніс голів. Хоча наприкінці екстра-тайму Рейнджерс мали кілька моментів, щоб вирвати перемогу, але володар трофея визначався в серії пенальті.

У ній гравці обох команд пробивали ідеально, доки не схибив Аарон Ремзі. Досвідчений валлієць, який бив четвертим за Рейнджерс, програв дуель Кевіну Траппу. Цей промах виявився єдиним на дві команди. 5:4 – Айнтрахт став переможцем Ліги Європи і зіграє у груповому турнірі ЛЧ 2022/23.