"Аякс" зміцнив лідерство у чемпіонаті

12 квітня 2012 Читать на русском

"Аякс" не залишив "мокрого місця" від "Херенвена" у матчі 29 туру Ередивізії.

Доленосний у зустрічі епізод трапився уже на третій хвилині. Скосивши Сіма де Йонга, голкіпер господарів Бріан Ванденбуш залишив свою команду в меншості і дав нагоду Янссену відкрити рахунок із пенальті, чим той і скористався.

До перерви ж у воротах уже Крістофера Нордфельда побувало ще три м'ячі. Айсатті та двічі Сім де Йонг натякнули селекціонерам "Херенвена", що їм би не завадило пошукати ще одного голкіпера. Для тих, кому натяки видалися не надто прозорими, де Йонг постарався ще й у другу таймі, оформивши хет-трик - 5:0.

Тріумф дозволив "Аяксу" не лише зберегти, але й зміцнити своє лідерство, адже головні конкуренти амстердамців АЗ і "Твенте" розійшлися миром.

Двічі гості з Енсхеде опинялися позаду, і двічі відповідали на голи Жозі Алтідора. Спочатку це зробив молодший брат уже згаданого Сіма де Йонга - Люк, а згодом Емір Бахрамі. 2:2 - тепер АЗ відстає від "Аякса" на три очки, а "Твенте" - на п'ять