Австрія програла Угорщині. Драговіч не дограв матч до кінця через вилучення

14 червня 2016 Читать на русском

Збірна Австрії поступилася Угорщині у рамках матчу 1 туру Євро-2016 з рахунком 0:2.

Активніше матч розпочали австрійці: уже на 1-ій хвилині Алаба влучив у стійку воріт суперника. Однак угорці одразу відповіли класним пострілом Кляйнхайслера. Перший тайм так і пройшов у такому ритмі: команди раз за разом по черзі організовували свої атаки. Австрія, попри статус фаворита, не могла грати першим номером.

По перерві австрійці знову розпочали активніше, але не змогли втілити у гол свою мінімальну перевагу. А ось Угорщина все ж таки підійшла до реалізації своїх моментів з повною відповідальністю. Спочатку Шалай після комбінації у декілька пасів з Кляйнхайслером опинився віч-на-віч з голкіпером і класно реалізував нагоду. А вже наприкінці гри Штібер у контратаці поставив крапку в зустрічі. До слова, австрійська команда з середини другої половини гри грала в меншості через вилучення "динамівця" Драговіча.