"Атлетіко" завдяки диво-голу Сауля здолав "Баварію"

27 квітня 2016 Читать на русском

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Баварія" поступилася "Атлетіко" із рахунком 1:0.

"Баварія", розвівши м'яча із центра поля, у звичному стилі на перших хвилинах зустрічі взяла останнього під свій контроль. Проте такий початок видався цілком прогнозованим для команди Сімеоне, коли "баварці", не зумівши нічого показати попереду, пропустили перший тривожний дзвіночок поблизу своїх воріт - Сауль із-за меж штрафного пристрілився по воротах Нойєра - Мануель легко спіймав круглого.

Щоправда, на одинадцятій хвилині гри вищезгаданий Сауль, здійснивши божевільний соло-прохід, закрутив м'яча у дальній від німецького кіпера кут. Надалі "Атлетіко" створив чудовий момент, аби подвоїти свою перевагу, однак Грізманн, вийшовши практично на побачення із Нойєром, змусив останнього продемонструвати дива реакції - Ману ногою перевів удар француза на кутовий.

Високий пресинг іспанців змусив мюнхенців часто пробивати із дальної відстані - неодноразово такі лонгшоти завдавав Відаль, однак назвати їх небезпечними важко. Також запам'ятався гострий удар Кости із стандарту, проте м'яч після пострілу бразильця затріпотів лише із зовнішньої сторони сітки воріт Облака.

Вже у другій 45-хвилинці словенському кіперу "Атлетіко" довелось, якщо не плідно попрацювати, то відчутно понервувати. Щодо останнього, то увесь "Вісенте Кальдерон" схопився за голови, коли прекрасний удар Алаби (метрів із 30-ти!) прийняла на себе поперечина, а за мить після цього вже добротний удар головою Мартінеса ефектно спіймав Облак.

Також свій шанс не зумів використати Левандовскі - поляк із гострого кута пробив паралельно лінії воріт "матрацників". Останні ж відповіли ближче до кінцівки матчу - Торрес, який більшу частину протистояння перебував у тіні, вийшовши віч-на-віч із німецьким воротарем, влучив у стійку, а на добиванні Коке, дещо пригальмувавши, завдав технічного, проте легкого для Мануеля пострілу - "баварець", вдало обравши позицію, без проблем нівелював загрозу.

Таким чином, вся інтрига щодо переможця цієї пари зберігається до матчу-відповіді, що відбудеться у Мюнхені менше, ніж за тиждень.