Челсі вирвав перемогу в Атлетіко на останній хвилині

27 вересня 2017 Читать на русском

У 2 турі групового етапу Ліги чемпіонів іспанський Атлетіко вдома не зміг втримати нічию у матчі з англійським Челсі, матч закінчився з рахунком 1:2.

Перші 30 хвилин матчу Челсі володів ініціативою, мав перевагу у всіх компонентах гри. Реальний момент для голу мав Азар на 13-й хвилині, але бельгієць з метрів 20-ти потрапив у стійку. На 24-й хвилині свій момент мав Альваро Мората, але воротар "матрацників" Ян Облак здійснив ефектний сейв. На 39-й хвилині Давід Луїс здійснив фол у штрафному майданчику, суддя показав на 11 метрів, а Антуан Грізманн реалізував пенальті.

З початком другого тайму Челсі побіг в атаку. "Аристократи" створили низку моментів і на 60-ій хвилині це принесло свої плоди. Альваро Мората після подачі Азара зрівняв рахунок. На останній хвилині компенсованого часу Челсі вирвав перемогу завдяки голу Міши Батшуаї.

У підсумку Челсі має у своєму активі 6 залікових пунктів і посідає перше місце у групі С, Атлетіко має 1 очко і займає третю сходинку.