Атлетіко та Реал зіграли внічию

18 листопада 2017 Читать на русском

Реал не переміг Атлетіко у 12 турі іспанської Ла Ліги – 0:0. Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Перший тайм залишився за "вершковими", тоді як "матрацники" жодного разу не влучили у площину. Хоча на 3 хвилині Атлетіко змарнував дуже хороший момент для взяття воріт. Марсело необачно подарував м’яча Корреа, але Анхель схибив. Наприкінці першої половини зустрічі Серхіо Рамосу розбили ніс, і в перерві капітана Реала замінив Начо.

За 15 хвилин до кінця основного часу обидва тренери розпочали робити заміни з прицілом на атаку: на газоні "Ванда Метрополітано" з’явилися Фернандо Торрес (іспанець замінив не надто помітного Грізманна), Гамейро та Асенсіо. На 80 хвилині Гамейро перекидав Касілью, але Варан не дозволив сфері перетнути лінію воріт. Дербі закінчилося внічию. Роналду та компанія набирають 24 бали (3-є місце), 24 пункти має і Атлетіко.

В 13 турі Прімери Реал спробує перемогти Малагу. Команда Сімеоне зіграє проти Леванте.