Атлетіко сенсаційно не зміг обіграти Карабах

31 жовтня 2017 Читать на русском

В матчі 4 туру Ліги Чемпіонів Атлетіко несподівано розійшовся нічиєю з Карабахом (1:1).

Перший тайм проходив під диктовку Атлетіко. Матрацники дуже багато пробивали по воротах, Карабах же грав від захисту. Свої моменти не змогли реалізувати Грізманн та Гамейро через прекрасну гру Шехіча на воротах. Карабах сподівався на стандарти і це принесло результат. Герьє навісив з кутового, а Мічел вистрибнув вище всіх в штрафному майданчику та ударом під поперечку відкрив рахунок в матчі.

Другий тайм розпочався також з атак Атлетіко. Мадридцям потрібно було перемагати в цьому матчі, аби претендувати на продовження боротьби в Лізі Чемпіонів. І їм вдалось досить швидко зрівняти рахунок. Після класної скидки Грізмана п'ятою Партей Томас потужним обвідним ударом влучив у самісіньку дев'ятку воріт. За 3 хвилини Енріке заробив вилучення, небезпечно зігравши проти Годіна. Однак матрацникам не вдалось скористатись чисельною перевагою. Під завісу матчу Савіч отримав другу жовту за фол в центрі поля, а матч завершився внічию.