Атлетіко переміг Алавес завдяки голу Торреса

16 грудня 2017 Читать на русском

У 16 турі Прімери Атлетіко мінімально переміг Алавес (1:0) та піднявся на 2-е місце в таблиці.

Баски завдяки чудовій грі Ібаї Гомеса в останніх двох матчах чемпіонату набрали шість балів. "Матрацники" в разі перемоги піднімалися би на друге місце.

Перший тайм минув без забитих голів. На 74 хвилині Фернандо Торрес, який замінив Ньїгеса, в дотик замкнув фланговий простріл Врсалько. Тепер в активі Фернандо нараховується 122 м’ячі за мадридську команду, якщо брати до уваги всі турніри. Гол Торреса виявився єдиним у протистоянні.

Отож, Атлетіко набирає 36 очок та залишає позаду вже третю Валенсію. Алавес посідає 18 місце. У 17 турі Атлетіко спробує перемогти Еспаньйол, а команда Абелардо вдома зіграє проти Малаги.