"Аталанта" вирвала перемогу в "Болоньї" і вийшла на 4-е місце Серії А

22 квітня 2017 Читать на русском

"Аталанта" в 33 турі Серії А здолала "Болонью" легендарного Роберто Донадоні – 3:2.

Перед початком матчу глядачі та гравці хвилиною мовчання вшанували пам'ять велогонщика Мікеле Скарпоні. "Болоньї" проти "Аталанти" через травми та дискваліфікації не могли допомогти кілька гравців основного складу.

На 3 хвилині Конті після пасу від Гомеса пробив поміж ніг Да Кості. Схоже, Андреа відкрив рахунок з офсайду. До свистка на перерву кожна команда провела ще по голу (Фройлер – Дестро). На 61 хвилині помилка Конті призвела до м’яча сина тренера "Сассуоло" – Ді Франческо. Бергамаски знайшли в собі сили вирвати важливу перемогу, відзначився Кальдара. Завдяки вікторії "Аталанта" піднімається на четверте місце.

В 34 турі команда Гасперіні чекатиме на візит "Ювентуса".