Аталанта та Мілан зіграли внічию

13 травня 2017 Читать на русском

У 36 турі Серії А зустрічалися п'ята (Аталанта) та шоста (Мілан) команди чемпіонату. Зустріч закінчилася з рахунком – 1:1. М'ячі забивали Андреа Конті та Жерар Деулофеу.

Наприкінці першого тайму провалився правий фланг оборони "червоно-чорних", після чого Спінаццола виконав фланговий простріл, який Доннарумма парирував на Конті – 1:0. На 66 хвилині Кессьє ледве не забив другий гол Аталанти, однак на цей раз молодий воротар Мілана врятував. Наприкінці гри вже Беріша врятував бергамасків після удару Лападули. На 88 хвилині вихованець Барселони, Деулофеу, технічно розібрався з оборонцем господарів та зрівняв рахунок.

Аталанта завдяки Конті набирає 66 очок. Четвертий Лаціо має 70 балів. В Мілана налічується 60.

В 37 турі команда Монтелли прийматиме Болонью, а Аталанта Гасперіні зіграє проти Емполі.