"Аталанта" мінімально перемогла "Сампдорію"

22 січня 2017 Читать на русском

У 21 турі італійського чемпіонату "Аталанта" вдома здолала команду з Генуї – 1:0. Гол за господарів провів капітан Алехандро Гомес.

Перемога дозволяла би "Аталанті" обігнати шостий "Мілан", а "Сампдорія" в разі тріумфу піднялася б на десяту сходинку.

Перший тайм у виконанні обох команд був далеко не ідеальним. Найкращий момент незадовго до свистка на перерву змарнував Шик: Патрік у чужій штрафній пробив значно вище воріт. На початку другої половини зустрічі генуезець Лукас Торрейра діяв не за правилами, і арбітр призначив пенальті. Вирок Ріццолі потужним ударом по центру реалізував капітан бергамасків Алехандро Гомес. Наприкінці матчу аргентинець ледве не оформив дубль – воротар Пуджоні здійснив шикарний сейв!

Отож, бергамаски виходять на шосте місце, "Мілан" поки що сьомий. "Сампдорія" з 24 очками посідає 16 місце.

В 22 турі "Аталанта" поїде в гості до "Торіно". "Сампдорія" вдома гратиме проти "Роми".