Ювелірний асист Маліновського у відеоогляді матчу Аталанта – Беневенто – 2:0

12 травня 2021 Читать на русском

Аталанта приймала Беневенто у 36-му турі Серії А. Дивіться відео голів та огляд матчу Аталанта – Беневенто на "Футбол 24".

Аталанта з перших хвилинах почала насідати на ворота Беневенто, що конвертувалось у гол вже в середині тайму. Руслан Маліновський віддав розкішний пас на Муріеля, а той впевнено забив. Українець відзначився результативною дією у 9-му матчі поспіль.

Аталанта розбила Беневенто – Маліновський яскраво ховає шанси Індзагі, 9 поспіль результативний матч українця

Наш півзахисник провів на полі 59 хвилин, після чого його замінив Ілічіч. Менш ніж за 10 хвилин "Богиня" забила вдруге. Сапата асистував, а Пашаліч легко розібрався з кіпером суперника. Фінальний свисток зафіксував тріумф бергамасків – 2:0.

Аталанта так і залишилась на другій позиції, набравши 75 залікових балів. Беневенто ж не зміг вирватись із зони вильоту та окупував 18 сходинку, маючи 31 очко.