"Арсенал" сенсаційно з розгромним рахунком поступився "Саутгемптону"

26 грудня 2015 Читать на русском

У матчі 18 туру чемпіонату Англії "Саутгемптон" переміг "Арсенал" з рахунком 4:0 на стадіоні "Сент Мері'с".

За "святих" забивали Мартіна, Лонг та Фонте.

Господарі поля почали матч виважено проти іменитого суперника. Команда Арсена Венгера, попри стартовий тиск на чужі ворота, пропустила. Ще у першому таймі "каноніри" могли відновити паритет, але "Саутгемптон" відповідав непоганими контратаками, які раз по раз змушували Чеха активно вступати у гру.

Друга 45-хвилинка пройшла за тим же сценарієм. "Арсенал" більше володів м'ячем, однак моменти створювали "святі". Можливо, не всі три голи господарів у другому таймі були закономірними, але гості точно не виглядали кращими на полі.

"Арсенал" втратив нагоду вийти на перше чисте місце у турнірній таблиці. "Каноніри" посідають другу позицію із 36 пунктами.

"Саутгемптон" - 18-а команда АПЛ. У "червоно-білих" 24 очки.