"Арсенал" поступився "Уотфорду" та вилетів з Кубка Англії

13 березня 2016 Читать на русском

В матчі 1/4 фіналу Кубку Англії лондонський "Арсенал" на "Емірейтс Стедіум" приймав "Уотфорд".

Гра завершилась сенсаційною поразкою "канонірів" із рахунком 1:2. Відзначимо, що м'ячі команди забивали в другому таймі. Спершу на 50 та 63 хвилинах відповідно голи до свого активу записали гравці "шершнів" Ігало та Гудіура, а в обох випадках асистував їм Діні.

Господарі одразу ж намагалися відігратися, проте зуміли забити лише 1 гол, і зробили це майже перед самим фінальним свистком - після асисту Озіла у воротах Пантілімона розписався Велбек.

Відтак, "Уотфорд" тріумфує та виходить до півфіналу.