Аргентина відвантажила сім м'ячів Кюрасао – відеоогляд поєдинку з хет-триком і 100-м голом Мессі за збірну

29 березня 2023 Читать на русском

Збірна Аргентини продовжує проводити товариські поєдинки. Цього разу в гості до чемпіонів світу завітала збірна Кюрасао.

Товариські матчі

Аргентина – Кюрасао – 7:0

Голи: Мессі, 20, 33, 37, Ніколас Гонсалес, 23, Енцо Фернандес, 35, Ді Марія, 78, (пен.), Монтіель, 87

Аргентина продовжила феєрію в товариських поєдинках, познущавшись зі збірної Кюрасао. Погром розпочав Мессі, який прибрав захисника і пробив у ближній кут. Це був його сотий гол за національну збірну Аргентини. Через 3 хвилини Ніколас Гонсалес подвоїв перевагу "альбіселесте".

Іспанія зазнала сенсаційної поразки від Шотландії – Мактомінай оформив дубль і вивів "тартанову армію" в лідери групи А

Мессі, Енцо та знову Лео зробили рахунок 5:0 ще до перерви. Відповідно, Ліонель забив вже 102 голи за національну команду. У другій половині Ді Марія та Монтіель добили суперника, а Аргентина зупинилась на позначці 7 у графі забитих м'ячів.