Арбітр вийшов на заміну і за хвилину показав червону, а "Порту" влаштував побоїще (ВІДЕО)

5 жовтня 2015 Читать на русском

Судді розігріваються по-своєму. У матчі чемпіонату Португалії між "Спортінгом" та "Гімарайншем" відбулася подія, що трапляється у футболі не так часто - суддя травмувався і на полі довелося з'явитися резервному арбітру.

Той вирішив вступити в гру відразу і не минуло й двох хвилин, як новий рефері дістав із кишені червону картку. На той момент "Спортінг" уже був попереду 2:0. Опинившись у більшості, "леви" допровадили матч до логічного завершення - 5:1.

У таблиці "Спортінг" ділить лідерство із "Порту" - по 17 очок. Суперник "Динамо" в груповому турнірі Ліги Чемпіонів розтрощив на власному полі "Белененсеш". Гості відчайдушно оборонялися понад 50 хвилин ігрового часу. Однак згодом Корона, Браїмі, Освальдо та Маркано забезпечили підсумкові 4:0.

До слова, для "Белененсеш" це друга поспіль поразка 0:4. У четвер, 1 жовтня, португальський клуб постраждав від "Фіорентини" в Лізі Європи.