Антикальчо. "Новара" - "Катанія" - 3:3. ВІДЕО

2 жовтня 2011 Читать на русском

Чудовий футбольний спектакль влаштували "Новара" та "Катанія" - м'яч шість разів у цьому матчі перетинав лінію воріт.

Хоча перший тайм завершився мінімальною перемогою гостей — 0:1. Все найцікавіше команди приберегли на другу половину зустрічі. У ній спочатку Ріджоні з пенальті зрівняв рахунок, та не минуло й 10 хвилин, як підопічні Монтелли, завдяки голу Лоді, знову вийшли вперед.

Однак гравці “Новари” продемонстрували справжні бійцівські якості, і завдяки влучним ударам головою Морамото та Джеда за 5 хвилин до завершення основного часу, вже змусили гостей думати, як рятуватися. Гравці “Катанії” придумали — на 90-й хвилині гол Гомеса приніс кожній з команд по одному пункту в турнірну таблицю — 3:3.

“Новара” - “Катанія” - 3:3 (0:1)

Голи: Рігоні, 49 (з пен), Морімото, 66, Джеда, 85 — Легроттальє, 14, Лоді, 56, Гомес, 90

Попередження: Делафіоре, 30, Меджоріні, 44, Поркарі, 55, Пачі, 84, Морімото, 89 — Ланзафаме, 58