Англія вирвала драматичну перемогу над Уельсом

16 червня 2016 Читать на русском

Збірна Англії у Лансі на стадіоні "Фелікс Болар" перемогла Уельс з рахунком 2:1.

За збірну Уельсу відзначився Гарет Бейл, а у складі Англії забивали Джеймі Варді та Деніел Старрідж.

У першому таймі активніше діяли англійці, створивши щонайменше два класні гольові моменти. В дебюті зустрічі дивом не зумів відзначитись Рахім Стерлінг, який з меж воротарського майданчика послав м'яч на трибуни після передачі Лаллани. Не була фортуна і на боці Кріса Смоллінга. Захиснику МЮ забракло декількох сантиметрів, щоб головою результативно замкнути навіс Руні з кутового.

Не забиваєш ти - забивають тобі. Відоме футбольне правило спрацювало на 42-й хвилині, коли Бейл фірмовим ударом зі штрафного вивів валлійців вперед.

Після перерви Ходжсон кинув в бій Старріджа та Варді, які одразу ж допомогли Англії відновити паритет. Старрідж зробив навісну передачу, а Ешлі Вільямс невдало скинув м'яч на Варді, який з декількох метрів розстріляв ворота Хеннесі. Після цього англійці продовжували володіти ініціативою та зуміли вирвати перемогу. Старрідж з лінії воротарського майданчика невідпорно пробив у ближній кут воріт Хеннесі.