Англія - Чехія - 1:2. ВІДЕО. ФОТО

20 червня 2011 Читать на русском

Завдяки двом гравцям, які вийшли на заміну в кінцівці зустрічі, молодіжна збірна Чехія здобула вольову перемогу над англійцями.

Україні потрібно було сподіватись, що Англія з Чехією розійдеться миром і самим при цьому обігрувати Іспанію. Та дива не сталось. І ми провалились у поєдинку з піренейцями, і суперники по групі внічию грати не стали.

Хоча до 75-ї хвилини матч сумовито котився до нульової нічиєї, поки несподівано не вистрілила Англія, якій будь-що потрібно було забивати: Старідж видав передачу з лівого флангу - Велбек чітко замкнув - 1:0.

Доваліл пішов у ва-банк, випустивши двох форвардів - Храмосту і Пекгарта, які створили справжню сенсацію, увігнавши два м'ячі у ворота британців в самому ендшпілі. Таким чином, Іспанія та Чехія проходять до півфіналу. Англія та Україна опинились за бортом змагань. Та якщо англійці на Олімпіаді зіграють, то нашій мрії не збутися.

Англія (U-21) - Чехія (U-21) - 1:2

Голи: Велбек 76 - Храмоста 89, Пекгарт 90+3.

Склади команд:

Збірна Англії (U-21): 1. Філдінг, 3. Бертран, 5. Смолінг, 6. Джонс, 14. Вокер, 4. Муамба, 8. Хендерсон, 17. Клеверлі, 9. Велбек, 10. Старідж, 11. Сінклейр
Запасні: 13. Маккарті, 23. Стіл, 2. Менсьен, 12. Гіббз, 16. Корк, 15. Томкінс, 7. Олбрайтон, 18. Ленсбері Х., 19. Родвелл, 20. Роуз, 21. Дельфаунсо, 22. Вікхем

Збірна Чехії (U-21): 1. Вацлік, 2. Лецякс, 4. Мазух, 17. Сухі, 5. Челустка, 8. Дочкал, 12. Коваржік, 13. Гецов, 18. Маречек, 10. Моравек, 9. Козак
Запасні: 16. Штехен, 23. Гануш, 3. Ржезнік, 21. Гошек, 7. Горжава, 15. Черни, 11. Пекхарт, 14. Кадлец, 19. Храмоста, 20. Рабушіц, 22. Глоушек

Завершується груповий турнір на молодіжному чемпіонаті Європи в Данії. Перші півфіналісти вже відомі - це Швейцарія та Білорусь. Сьогодні визначаться ще двоє. Одним з них може стати збірна України, але для цього нашим хлопцям потрібно сподіватись на нічию у матчі Англія-Чехія. Тобто вболіваємо за мир :)

Гімни пролунали, от-от пролунає стартовий свисток.

1' Чехи розіграли м'яч в центральному колі - матч розпочався!

3' Команди багато борються в середині поля, немало рухаються, одним словом придивляються один до одного суперники.

5' Цікаво чехи атакували правим флангом: простріл Моравека з правого флангу ліквідували захисники Англії.

6' Сінклейр опинився в офсайді.

8' Забиває Старііііідж! Але офсайд у нападі в молодіжної збірної Англії.

9' Тим часом, наші пропускають від іспанців :(

10' Велбек пробивав з гострого кута - в руки воротарю.

15' Повне затишшя у матчі, не ризикують команди іти на абортаж.

17' Ух ти, як! Маречек пробивав під поперечку - Філдінг у відмінному стрибку перевів кулю на кутовий. Корнер успіху чехам не приніс.

18' Англійці втікали в контратаку, яку завершував обвідним ударом Старідж - в руки воротарю.

20' Чехи довго розігрували атаку, зрештою м'яч втратили, довівши його до штрафного майданчика.

24' Чехи домінують в останні  5-7 хвилин, але крім моменту Маречека ми більше нічого не побачили.

26' Результат цього матчу все більше втрачає для нас сенс, адже Україна вже 0:2 "горить" Іспанії.

27' Клеверлі замикав навісну передачу Джонса, однак м'яч після його удару з правої у ближній кут пролетів повз ближню стійку.

31' Продовжують підопічні Доваліла грати гостріше попереду (наголошуємо: гостріше). При тому, що англійці атакують більшими силами.

34' Англія подавала корнер, проте Джонс сфолив у нападі.

35' Маречек перевіряв Філдінга - несильно, але в площину воріт.

36' Козак отримав пас з глибини, продавив Джонса і пробив з-за меж штрафного - над ціллю.

41' Сінклейр пробудив зараз вашого коментатора відмінним ударом здалеку - Вацлік врятував ворота.

41' Офсайд у англійців.

43' Коваржика партнери кидали у прорив у вільну зону, однак захисник Вокер виявився спритнішим, чітко відігравши епізод.

44' Козак потрапив в положення поза грою.

45' Завершився цей нудний тайм з необхідним для нас рахунком, інша справа, що Україна без шансів програла перший тай Іспанії.

46' Гра відновилась!

49' Англійцям потрібно перемагати, щоб виходити з групи, але не видно тієї іскри в очах, яка повинна була б бути в команди Пірса.

52' Довгу передачу на хід віддавали Клеверлі, проте занадто сильно.

55' Коваржик мав хорошу ударну позицію, проте не зумів обробити м'яч.

56' 58 на 42 - сама така перевага у Англії у володінні м'ячем у відсотковому еквіваленті.

58' Клеверлі пробивав з розвороту - вище воріт.

59' Дуже сумний матч. Не зрозуміло досі, як українська збірна не зуміла (хоч і рано про це говорити, та все ж) вийти з цієї групи.

62' Джонс здійснив серйозний рейд до штрафного чехів і був збитий. Розіграли м'яч англійці - пробивав Вокер - неточно.

64' Ленсбері змінив Хендерсона.

65' Небезпека була поблизу воріт англійців, які самі привезли момент у свої ворота, але виразного удару по воротах Філдінга ми не побачили.

67' Подавали корнер англійці - безадресно. Але напрацювали на ще один кутовий підопічні Пірса, який також використали ... ніяк. Дуже сіра і розмита гра у виконанні обох команд.

68' Черни вийшов замість Коваріка.

69'  І тут же Черни побіг уперед і був жорстко збитий Вокером - гірчичник британцю.

70' Челюстка як міг підправля головою м'яч після подачі зі стандарту, куля полетіла в нікуди.

71' Старідж метрів із сорока намагався запустити "метелика" за комірець Вацліку - не вийшло.

74' Англійцям потрібно терміново забивати. Схоже, вони забули, що нічия їм не на користь.

76' ГООООООООЛ! НІЗВІДКИ! Старідж навісив з лівого флангу - Велбек замкнув чітко головою! 1:0 за англійцями.

77' Клеверлі залишив місце на полі Олбрайтону.

79' Ленсбері пробивав низом зі штрафного - куля розминулась зі стійкою!

80' Сухі гірчичник отримав за грубу грубу проти Велбека.

82' Пожежа виникла у воротарському чехів після індивідуальних дій Старіджа, проте Велбеку не вдалось проштовхнути м'яч у ворота.

83' Пекгарт змінив Козака, а Храмоста - Моравека.

86' Пекгарт з Храмостою намагались вдвох організувати якусь атаку, проте перший віддав невдалу передачу.

87' Родвел замикав подачу з флангу - неточно.

88' Роуз вийшов замість Сінклейра.

89' ГОООООООООЛ!!! Ось це так розв'язка! Гецов протаранив кількох оборонців і проштовхнув м'яч у штрафний майданчик, де Храмоста пробив Філдінга! 1:1! Чехи проходять далі!

90+3' Старідж міг принести Англії пенальті, однак опинився в офсайді.

90+4' ГООООООООООООООЛ! Пішли у ва-банк англійці і привезли собі контрататаку. Храмоста віддав на Пекгарта, який добив Англію - 2:1!

90+4' Матч завершено. Чехія та Іспанія гратимуть у півфіналі.