Анчелотті: Гра з Лейпцигом була божевільною

14 травня 2017 Читать на русском

Наставник мюнхенської Баварії Карло Анчелотті прокоментував божевільний камбек своєї команди в матчі 33 туру Бундесліги проти РБ Лейпциг.

Нагадаємо, Баварія за 10 хвилин до фінального свистка поступалася 4:2, але зуміла не лише відігратися, а й вирвати перемогу.

"Божевільна гра. Як і очікувалося, матч вийшов відкритим. Обидві команди досягли своїх цілей в чемпіонаті. Лейпциг добре почав, а ми були кращими в кінці. Футбол в цьому матчі був дуже атакуючий.

Ми могли б трохи краще діяти в обороні. Лейпциг в цьому сезоні був фантастичним суперником. Для них це стало початком чудового періоду. У них в складі є молоді гравці, які дуже мотивовані. У наступному сезоні вони будуть грати в Лізі чемпіонів, і це буде чудовим досвідом для них, – цитує Анчелотті офіційний сайт Баварії.