УКР РУС

Екс-захисника Дніпра затримали у США – він феєрив в НБА й визнавався найкращим в Росії

15 листопада 2025 Читати іншою мовою

Колишній гравець чемпіонату України Патрік Беверлі опинився у центрі гучного скандалу.

Американський баскетболіст Патрік Беверлі був затриманий у Техасі за звинуваченням у нападі на члена родини, повідомляє TMZ Sports. Зазначається, що його акт насилля "перешкодав диханню та кровообігу".

Український баскетболіст отримав трансферний бан від ФІБА – має борг перед агентом

"Патрік Беверлі не має судимості. Він глибоко піклується про свою молодшу сестру – молоду дівчину, неповнолітню. З огляду на це, коли він несподівано знайшов її наодинці вдома з 18-річним посеред ночі, він, зрозуміло, був стурбований, як і будь-який брат за свою сестру. Однак ми не віримо, що те, що сталося далі, сталося так, як це було описано, і ми з нетерпінням чекаємо на можливість розглянути це питання в суді", – заявила адвокат гравця.

Патрік вже вніс заставу в розмірі 40 000 доларів, що дозволило йому вийти на волю.

Нагадаємо, Беверлі після навчання і виступів за коледж Арканзасу вирішив розпочати професіональну кар'єру і перебрався в Україну, де виступав за Дніпро (сезон-2008/09) і був одним із найкращих гравців чемпіонату. Згодом перейшов в Олімпіакос, з яким виграв Кубок Греції та став срібним призером першості. Далі був московський Спартак, виграш Кубка Росії і статус MVP на болотах.

У 2012 році Патрік дебютував у НБА. За 12 років виступів він змінив 7 команд: Х’юстон, Кліпперс, Міннесоту, Лейкерс, Чикаго, Філадельфію та Мілуокі (загалом 666 поєдинків). Обирався в першу збірну захисту НБА за підсумками сезону-2016/17, а також вигравав конкурс навичок під час Матчу зірок 2015 року.

Минулий сезон американець провів у Хапоелі Тель-Авів. Наразі він перебуває у статусі вільного агента.

Каррі повторив рекорд Джордана, 25 тисяч очок і 10 тисяч асистів Вестбрука, черговий дабл-дабл Дончіча: результати НБА