Один із лідерів Порту Пепе Акіно потрапив у скандальну ситуацію. У матчі проти Насьйоналя, який відбувся 12 січня, Пепе вийшов у основі, але був замінений вже на 43-й хвилині.
Конкуренти Трубіна офіційно звільнили головного тренера – він провалився після підвищення
Як повідомляє Arena RTP, причиною є те, що гравець до пів на третьої ночі грав у Counter-Strike 2 (матч же починався о 15:00). Після цього тренер прибрав його із заявки команди. Матч проти Жил Вісенте Порту грав уже без Акіно, який у цей час... знову попався на грі в CS2, про що свідчить його акаунт на платформі FACEIT.
Пепе після цього написав у своєму Instagram: "Пепе немає тут, тому що він не хоче тут бути (слова уже екс-тренера Порту Вітора Бруну – прим.), – каже той, хто виключив мене з тренувань за те, що я сильно забив у мініворота на тренуванні, людина, яка змусила мене тренуватися на самоті весь тиждень.
Я завжди був чесним і знав, що переживаю невдалий період і потребував вдосконалення, але я ніколи не припиняв бути професіоналом або не поважав когось чи клуб, як дехто каже… Деякі говорять брудні речі, що я не дивився матч, хоча я насправді дивився її від початку до кінця зі своєю родиною. Друзі стверджують, що я грав у CS2 в цей час? Я був на стадіоні, а акаунт був активний. Легше судити, ніж шукати правду". Пізніше Пепе видалив цей допис з Instagram.
Додамо, що Пепе Акіно провів 25 матчів за Порту в цьому сезоні, в яких відзначився 5 голами та 4 асистами.