УКР РУС

Зінченко привітав Лєвандовскі з виходом на ЧС-2022, подякувавши за підтримку України

31 березня 2022 Читати іншою мовою

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко висловив слова подяки польському народу за підтримку нашої країни у зверненні до Роберта Лєвандовскі.

"Роберте, перш за все я хотів би висловити величезну подяку від усіх нас в Україні за підтримку та допомогу, яку ти та всі наші брати з Польщі надаєте нам.

Маліновський польською мовою привітав Лєвандовскі і Ко з виходом на чемпіонат світу

І вітаю вас із кваліфікацією на чемпіонаті світу", – написав Зінченко у коментарі до посту Лєвандовскі в Instagram.

Нагадаємо, збірна Польщі досить впевнено обіграла Швецію у поєдинку за путівку на ЧС-2022. Лєвандовскі вийшов на поле з капітанською пов'язкою в кольорах прапору України та відзначився голом з пенальті.

Польща здолала Швецію і вийшла на ЧС-2022 – Лєвандовскі та сейви Щенсни принесли "Кадрі" путівку на Мундіаль