УКР РУС

Жирона знайшла заміну тер Штегену – у Крапивцова з'явиться досвідчений конкурент

7 лютого 13:26 Читати іншою мовою

Рубен Бланко невдовзі приєднаться до Жирони.

Жирона знайшла заміну Марку-Андре тер Штегену, який достроково покинув команду через травму. Інсайдер Ніл Сола повідомив, що до каталонців приєднається голкіпер Рубен Бланко.

У Жироні назвали головне завдання на сезон: "Останні тижні вдалося стабілізувати ситуацію"

За даними джерела, Жирона домовилася про перехід Рубена Бланко, який нещодавно розірвав контракт з французьким Марселем. 30-річний іспанський воротар прибуде у команду до матчу з Барселоною, що має відбутися 16 лютого.

Зазначимо, що Бланко стане гравцем Жирони на правах вільного агента. Раніше він вже грав у іспанський Ла Лізі, захищаючи кольори Сельти.

Нагадаємо, що наступний матч Жирони відбудеться у суботу, 7 лютого. Каталонці зіграють проти Севільї о 19:30 за київським часом.

Ла Ліга, турнірна таблиця: Реал врятувався від ганьби і не відпустив Барселону, Атлетіко у топ-3, Жирона починає падіння