Укр Рус

Збірна України розгромно поступилася США – безжальні 0:12 за два матчі

У вівторок, 9 червня, жіноча збірна України U-19 поступилася національній команді США U-18 (0:5) у товариському поєдинку. Читайте подробиці на сайті "Футбол 24".

Жіноча збірна України U-19 / Фото УАФ

Товариський матч

України WU-19 – США WU-19 – 0:5

Голи: Краль, 17, 38, Антонуччі, 35, Маккін, 66, 90+1

Третій заключний спаринг жіночої збірної України U-19 у болгарському Бансько завершився розгромною поразкою "синьо-жовтих" від США (0:5). На 17-й хвилині Елла Краль відкрила рахунок у протистоянні, увірвавшись у штрафний майданчик після класної комбінації, та поцілила у дальній верхній кут воріт.

На 35-й хвилині Скотті Антонуччі подвоїла перевагу США влучним ударом у ближній кут з меж карного майданчика. А вже за три хвилини Краль оформила дубль, опинившись віч-на-віч з голкіперкою збірної України Анною Харченко після чудової передачі від партнерки по команді, та влучно пробила в один дотик.

У другому таймі збірна США довела рахунок до розгромного. Спершу Одрі Маккін на 66-й хвилині відзначилась своїм першим голом у поєдинку, пробивши у ближній кут після майстерного дриблінгу, а на 90+1 оформила дубль. Нападниця Расінг Луїсвілл розхитала Харченко та відправила м'яч у порожні ворота.

Реклама

Нагадаємо, що "синьо-жовті" у першому поєдинку проти збірної США в рамках тренувальних зборів поступилася 0:7. До цього жіноча команда України U-19 програла Угорщині U-19 у серії пенальті (5:6).

Реклама