УКР РУС

Захисник Динамо отримав захмарний цінник від CIES – Порту пропонував значно менше

Центрбека київського Динамо Тараса Михавка високо оцінили у міжнародному рейтингу гравців.

Молодий гравець Динамо Тарас Михавко потрапив до рейтингу найдорожчих захисників, які ще не дебютували за національну збірну своєї країни від СIES.

Михавко – про потрапляння до рейтингів найкращих молодих гравців: "Не вважаю це великим досягненням"

Українець посів четверте місце у рейтингу, його вартість оцінили у 22,3 мільйона євро. Найдорожчим гравцем, який ще не грав за національну збірну визнали нідерландця Раяна Фламінго з ПСВ, його ціна – 39,9 млн. Вище Михавка також опинилися Юрі Бас з Аякса та Остін Гайяй з Палмейраса.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Порту пропонував 10 мільйонів євро за трансфер Тараса. Нещодавно захисник Динамо потрапив до списку претендентів на престижну нагороду Golden Boy, яку вручають найкращому молодому футболісту Європи.

Динамо розбило Кішварду – вилучення Гусєва, Супряга забив і феєрив на новій позиції, 2 асисти Караваєва, гол 18-річного