УКР РУС

Забарний зацікавив два топ-клуби Англії – відома позиція Борнмута щодо трансферу українця

Центральний захисник Борнмута Ілля Забарний може змінити клуб влітку.

22-річним гравцем цікавляться Ліверпуль та Челсі, повідомляє TBR Football. Втім, Борнмут не планує відпускати Забарного та буде намагатися зберегти свого центрбека на наступний сезон.

ПСЖ поговорив із Забарним про росіянина в команді – трансфер хочуть закрити перед клубним ЧС-2025

Зазначається, що Борнмут прагне залишити українця у своєму складі, адже раніше втратив іншого захисника Діна Хьойсена, який перебрався до мадридського Реала. На відміну від Хьойсена, Забарний не має прописаної суми відступних у своєму контракті, що ускладнює можливий перехід.

Крім того, Іллею Забарним активно цікавиться французький ПСЖ. Парижани провели перемовини щодо трансферу захисника "вишень", однак не зробили офіційної пропозиції. Борнмут не має фінансових проблем, тому не планує масово відпускати своїх найкращих футболістів.

До слова, у нинішньому сезоні Ілля Забарний провів 39 матчів за клуб та віддав одну результативну передачу. Портал Transfermarkt оцінює вартість гравця у 42 мільйони євро.

Друг Моурінью відкрив Мбаппе, двічі залишав ПСЖ з носом, а тепер веде Париж до перемог – архітектор тріумфу Луїш Кампуш