Укр Рус

Ярмоленко обрав нового тренера для Динамо – той працює в іншому клубі УПЛ

Лідер "біло-синіх" Андрій Ярмоленко запропонував свій варіант нового головного тренера для Динамо.

Сергій Кравченко / ФК Полісся

Динамо веде пошуки нового головного тренера, повідомляє інсайдер Ігор Бурбас. Півзахисник киян Андрій Ярмоленко запропонував президенту клубу Ігорю Суркісу кандидатуру Сергія Кравченка, який працює асистентом Руслана Ротаня в Поліссі. Втім, імовірно, Кравченко не очолить команду найближчим часом.

"Ярмоленко радив власнику клубу кандидатуру Сергія Кравченка, помічника Руслана Ротаня. Так, дійсно, хорошу йому якраз дає оцінку і сам Ярмоленко. Але от за моєю інформацією, після того, як Андрій Ярмоленко запропонував, то йому Ігор Суркіс сказав: "Давай, Андрію, ти ставай спортивним директором і бери на себе відповідальність. Призначай тренера, представляй ти як спортивний директор".

Андрій Ярмоленко поки ще ігрову свою кар'єру продовжує. Тому Сергія Кравченка найближчим часом в Динамо не буде, допоки той самий Ярмоленко не стане спортивним директором", – сказав Бурбас в ефірі YouTube-каналу BurBuzz.

До слова, крім Полісся, Кравченко був асистентом Руслана Ротаня в Олександрії (2023-2025) та молодіжній і олімпійській збірних України. Сергій Кравченко грав за Динамо у 2009 році.

Реклама

Реклама