УКР РУС

Ямал зізнався, що хоче завести собі екзотичну тварину – мама досі не дозволила зірці Барселони зробити це

14 вересня 2024 Читати іншою мовою

Вінгер Барселони Ламін Ямал розповів про проблеми, які досі має через свій юний вік.

"Хочу купити восьминога, я вже думав про акваріум, але моя мама каже, що це неможливо. Коли мені було 13, вона сказала почекати до 18, а тепер вона говорить, що мені має виповнитися 21.

"Якщо ти не можеш відіграти 180 хвилин, то краще відійди вбік": де ла Фуенте – про навантаження Ямала

Це екзотична тварина, і якщо я піду до друзів, у них не буде восьминога, а коли вони прийдуть до мене в гості, у мене він буде", – поділився Ямал в інтерв'ю Mundo Deportivo.

Додамо, що Ламін провів за Барселону 4 матчі в цьому сезоні, в яких відзначився 1 голом та 4 асистами. 17-річний іспанець став одним з головних відкриттів Євро-2024, а Transfermarkt вже оцінює його у 120 млн євро.

"І тут мені кажуть, що я підпишу контракт з Барселоною": Ямал пригадує купіль із Мессі і його найкращий гол