УКР РУС

Ямаль розніс фанатів збірної Іспанії за ганебні кричалки

Вінгер Барселони та збірної Іспанії Ламін Ямаль розкритикував поведінку вболівальників на матчі проти Єгипту.

Фанати збірної Іспанії відзначились непривітними співами про мусульман під час товариської гри проти збірної Єгипту.

Скандал у Барселоні затьмарив матч Іспанії – вигуки фанатів шокували

"Я – мусульманин, хвала Аллаху. Вчора на стадіоні звучали скандування "Хто не скаче, той мусульманин". Я знаю, що я грав за команду суперників, і ці вигуки не були конкретно проти мене, але мене як мусульманина це зачепило.

Я добре розумію, що не всі фанати збірної Іспанії такі, але хочу звернутись до тих, хто таке співає: знущання над релігією лише робить вас невігласами й расистами.

Футболом треба насолоджуватися, а не цькувати людей за те, хто вони є або у що вони вірять. Дякую всім, хто прийшов за нас вболівати, до зустрічі на чемпіонаті світу", – написав Ямаль в Instagram.

Нагадаємо, що матч Іспанія – Єгипет завершився з рахунком 0:0.

Іспанія експериментальним складом не змогла обіграти Єгипет – два дебюти, каркас воріт врятував обидві команди