УКР РУС

"Я бачу, що твориться у команді": Сабо оцінив можливість заміни Шовковського на Блохіна та інших легенд Динамо

Колишній наставник Динамо Йожеф Сабо висловився щодо можливої зміни головного тренера "біло-синіх" Олександра Шовковського.

– Днями розмовляв з Ігорем Суркісом і він вважає, принаймні вважав на той момент, що ніякої кризи в Динамо немає. Що скажете ви?

– Криза в Динамо уже давно. Все життя, скільки пам’ятаю, ми славилися тим, що були фізично дуже добре підготовлені, набагато краще за суперників наших. Ще навіть до того, як Лобановський команду прийняв й почав застосовувати свої методи. А що на сьогодні? На швидкості грали тільки гравці англійської команди.

"Бражку треба йти в ДЮСШ і заново вчитися грати у футбол": Сабо розніс гравців Динамо за поразку від Крістал Пелас

– От ви говорите, що Шовковський фактично не винний. Але ж не завжди Суркіс не терпітиме поразки від кіпріотів, ізраїльтян, 12-ї команди АПЛ? Хто б міг Сашо замінити зі своїх, скажімо так: Блохін, Михайличенко, Буряк?

– Не думаю, що Блохін, Михайличенко чи Буряк погодяться очолити Динамо. Йти гасити пожежу? Не бачу кандидата, який міг би достойно замінити Шовковського. Саші потрібно нині самому розібратися, що й до чого.

– Раптом вам зателефонує Суркіс та скаже: "Йожефе Йожефовичу, рятуйте!" Що відповісте, готові очолити Динамо вшосте?

– Ні.

– Чому? Для вас Динамо ж дійсно рідний клуб.

– Просто я бачу, що твориться у команді, які футболісти. З ними точно не дуже просто працювати.

– Аргумент.

– Ну й по грі з Крістал Пелас. Шовковському потрібно було обрати тактику гри строго від оборони. Важко було грати у відкритий футбол. Мали динамівці грати на контратаках, а не на зустрічних курсах, де наші провалювалися, не встигали за опонентами, програвали підбори, – сказав Сабо в інтерв'ю BLIK.ua.

Динамо у більшості програло Крістал Пелас у стартовому матчі Ліги конференцій – травма Михавка стала фатальною