УКР РУС

Україна – Литва: Миколенко повернувся до загальної групи

На вечірньому занятті національної збірної України поряд з іншими тренувався і захисник київського Динамо Віталій Миколенко.

Робочий графік середи національна збірна України завершила вечірнім тренуванням на стадіоні Сонячний, повідомляє прес-служба УАФ.

Яремчук поділився очікуваннями від вирішальних матчів збірної України у відборі до Євро-2020

Тактичні напрацювання, засвоєні на ранковому тренуванні, гравці відшліфовували під час динамічного півторагодинного заняття. Разом з усіма працював і Віталій Миколенко, оговтавшись після мікротравми.

Завтра "синьо-жовті" продовжать займатися на вищезгаданому стадіоні, а передматчева прес-конференція наставника команди Андрія Шевченка та одного з гравців пройде в готелі Superior Golf & Spa Resort.

Нагадаємо, 11 жовтня збірна України у Харкові, в рамках кваліфікації Євро-2020, зустрінеться з Литвою. Гра відбудеться о 21:45. Через три дні "синьо-жовті" у Києві на НСК Олімпійський прийматимуть Португалію.

Євро-2020: що потрібно збірній України у вирішальній стадії відбору для виходу на чемпіонат