Укр Рус

Тренер Полісся нецензурно облаяв підопічних під час матчу проти Динамо – відео епізоду

Головний тренер Полісся Сергій Шищенко був дуже незадоволений діями підопічних у матчі 25-го туру УПЛ проти Динамо.

Сергій Шищенко / фото: ФК Полісся

Під час матчу проти Динамо Шищенко підганяв гравців Полісся, зокрема, використовуючи і нецензурну лайку.

Так, один з подібних епізодів потрапив до прямої трансляції матчу. "Бігаєте, бл*дь, і не відкриваєтеся взагалі, нах*й", – намагався запалити своїх підопічних наставник Полісся.

Нагадаємо, Динамо без проблем розбило житомирян (3:0) завдяки голам Ваната, Шапаренка та Буяльського.

Динамо на очах Реброва та Луческу розгромило Полісся – Ванат зміцнив лідерство у бомбардирських перегонах УПЛ

Реклама